.

.

New
Kucok Автомобил Мобилен Телефон Носителот Одговара за Ford Mustang 2015-2020,Автомобил Цртичка Телефон Планината,360°Прилагодливи Auto Phone Застане за iPhone, Samsung, LG 4.7-6.7 Инчен Сите Па

Kucok Автомобил Мобилен Телефон Носителот Одговара за Ford Mustang 2015-2020,Автомобил Цртичка Телефон Планината,360°Прилагодливи

DEN 479.76

Стока
Достапно.

Обичај се Вклопуваат : Автомобил Телефон Носителот на Планината Одговара за Ford Mustang 2015 2016 2017 2018 2019 2020,табла телефон планината се прилагодат на 4-6.7 инчен паметни телефони на било која марка, освен ултра-дебели наслаги.Автомобилот додатоци погодно за вас да го користите вашиот телефон додека возите.Исто така, се убав подарок за вашето семејство и пријатели.Високо-Квалитетни Алуминиумски Материјали и Силиконска обвивка : Овој Мобилен Телефон Држачот е изработен од алуминиум алуминиумски материјал, кој е да се носат-отпорни и стареење-отпорни, мазна на допир.Меки силиконски нека мобилен телефон автомобилски додатоци може да се користи без телефон случај, но не нула телефонот.Триаголен Гравитацијата Фиксација,360°на Ротација Еден раце Работа : спушти телефон, телефонот носителот ќе се стега, однесете го телефонот настрана и тоа ќе го ослободите.На pivoting топката заеднички може да се ротира по волја, воздухот се пропустливи телефон стојат одговара за Ford Mustang обезбедување на вас со најдобрите агол на гледање, возењето побезбедно.Лесен За Инсталација : Нема дупчење или дополнителни средства се потребни, само едноставно се соберат на протезата , а потоа се поправи база на воздухот се пропустливи.На протезата може да бидат инсталирани или отстранети во секое време.Во меѓувреме,телефонот носителот може да се користи како автомобил за внатрешни работи.Пакет Содржи : сет од 100% сосема нов метал мобилен телефон носителот одговара за вашиот Ford Mustang, прирачник.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ви послужи со почит.

Детали

Свеж

Избор на клиенти