.

.

New
Kucok Автомобил Телефон Носителот Одговара за Хонда Граѓански -2021,Обичај се Вклопуваат Гравитацијата Вертикален Екран Верзија Мобилен Телефон Планината Одговара за

Kucok Автомобил Телефон Носителот Одговара за Хонда Граѓански -2021,Обичај се Вклопуваат Гравитацијата Вертикален

DEN 575.76

Стока
Достапно.

ЕКСПРЕС НЕГА НА ВАШИТЕ СЕМЕЈСТВА ИЛИ FRIENDSKucok автомобил телефон носителот, специјално приспособени за вашиот автомобил,кој ќе не блокира линија на погледот, не треба да се држиме магнети, и ќе не блокира воздух излезот.Обичај се Вклопуваат : Телефон Носителот Одговара за Хонда Граѓански 2016 2017 2018 2019 2020 2021, се Прилагодува да 4-7 инчен паметни телефони на било која марка, освен ултра-дебел телефони.Процес : Anodizing.Високо-Квалитетни Алуминиумски Материјали & Силиконска Обвивка : Овој мобилен телефон носителот Одговара за Хонда Граѓански е направен од елоксирани алуминиумски легури материјал, кој е да се носат-отпорни и стареење-отпорни, мазна на допир.МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ ДЕКА НЕМА да го БЛОКИРА АВТОМОБИЛОТ ВОЗДУХ VENTThe мобилен телефон носителот приклучување на воздух излезот од автомобилот ќе го попречуваат нормалното користење на автомобил клима уред, и тоа е лесно да се слајд, кој влијае на сигурноста на возењето.Кога возите вие не треба да одговорат и да се види за навигација rashly.Пакување : прилагодено тешко школка картон.Не се погодни само за себе, туку, исто така, повеќе погодна Даде на вашето семејство и пријатели да ја покаже својата љубов за нив.

Детали

Свеж

Избор на клиенти