.

.

New
Aicosineg 10Pcs М4 Јаглероден Челик 0.43 x 0.35 (WxT) Кафез Ореви за Серверот Кабинет Рек Боја Цинк Позлатен

Aicosineg 10Pcs М4 Јаглероден Челик 0.43 x 0.35 (WxT) Кафез Ореви за Серверот Кабинет Рек Боја Цинк Позлатен

DEN 158.16

Стока
Достапно.

【ГОЛЕМИНА】- Тема Големина : M4; Вкупната Големина : 11 x 9mm / 0.43" x 0.35" (Wx T); Материјал : Јаглероден Челик; Боја : Боја на Цинк. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од висок квалитет на јаглероден челик материјал, боја цинк позлатен заврши, анти- ' рѓа, корозија-отпорни и трајни производи за долгорочна употреба. 【АПЛИКАЦИЈА】 Монтажа на вашиот стандарден rack mountable опрема во серверот решетката или кабинет. 【ADVANTEGE】- Кафез Ореви има висок носивоста; инсталација е брз и лесен, и тоа може да се отстрани и repositioned; Тоа исто така може да се навалена и фиксно. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- Пакет Содржина : 10 x Кафез Ореви; ИМАЈТЕ на ум : Овој производ е направен од јаглероден челик, кои можат да ' рѓа, но тоа нема да влијае на нормалната!.Aicosineg Јаглероден Челик Кафез Ореви за Серверот Кабинет Рек Боја Цинк Plated Description : 1. Направен од висок квалитет на јаглероден челик материјал, боја цинк позлатен заврши, анти- ' рѓа, корозија-отпорни и трајни производи за долгорочна употреба.2. Плоштад кафез орев наменета за полици и кабинети со квадратни дупки.3. Монтажа на вашиот стандарден rack mountable опрема во серверот решетката или кабинет.4. Кафез Ореви се состои од квадратни орев во пролет челик кафез кој се обвива околу орев; кафез има две крилја, која кога ќе се компресирани, им овозможи на кафезот да биде вметната во квадратни дупки во опрема полици; Кога крилјата се ослободени тие имаат орев во позиција зад дупка; Ова го прави кафез ореви лесно се заменливи.Спецификација : Материјал : Јаглероден Steel Color : Боја Zinc Finish : Боја Цинк Plated Thread Големина : M4 Edge Ширина : 11mm / 0.43"Дебелина : 9mm / 0.35"Пакет Содржина : 10 x Кафез Nuts Note : 1. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектите на сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.2. Овој производ е направен од јаглероден челик, кои можат да ' рѓа, но тоа нема да влијае на нормалната!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти