.

.

New
X-DREE 15pcs M10 Јаглероден Челик Заробеништво Кафез Орев Месинг Ѕвонење за Серверот Полица Кабинет(Tono де cobre amarillo де ла nuez cautiva де ла jaula del acero де carbono де 15pcs M10 para el gabinete del estan

X-DREE 15pcs M10 Јаглероден Челик Заробеништво Кафез Орев Месинг Ѕвонење за Серверот Полица Кабинет(Tono де

DEN 264.24

Стока
Достапно.

Име на производ : Кафез Орев; Пакет Содржина : 15pcs x Кафез Орев.Главната Боја : Месинг Тон; Материјал : Јаглероден Челик; Тежина : 102g; Крај : Цинк Позлатен.Тема Кол. : M10. Одговара Панел Дебелина : 0.8-3мм / 0.03"-0.12"; Одговара Дупка Големина : 14 x 14mm / 0.55" x 0.55" (L*W)(Grosor del панел де ajuste : 0.8-3мм / 0.03' '- 0.12' '; Tamaño del orificio де ajuste : 14 x 14mm / 0.55' 'x 0.55' '(L * W).Вкупната Големина : 16.5 x 16 x 12mm / 0.65" x 0.63" x 0.47" (L*W*T)(Tamaño вкупно : 16.5 x 16 x 12 mm / 0.65' 'x 0.63' 'x 0.47' '(L * W * T). 15pcs M10 Јаглероден Челик Заробеништво Кафез Орев Месинг Ѕвонење за Серверот Полица Cabinet Carbon Челик, конструиран со Цинк Позлатен заврши обезбедува одлична отпорност на корозија и antirust способност за долг животен век.Плоштад кафез орев наменета за полици и кабинети со квадратни дупки.Специјални алатки се бара да се стави на орев во дупка.Монтажа вашиот квалитет rack mountable опрема во серверот решетката или кабинет.Пред-вежба 14mm x 14mm дупка, се вклопува 0.8 mm-3мм дебелина на панел.Карактеристики M10 внатрешна плоштадот орев.Опис на Spanish Tono де cobre amarillo де ла nuez cautiva де ла jaula del acero де carbono де 15pcs M10 para el gabinete del estante del servidor Nombre del producto : Tuerca де jaula; Contenido del paquete : 15 piezas x Tuerca де jaula Color директорот : tono де latón; Материјал : acero ал carbono; Peso : 102 g; Acabado : Zincado'Diámetro del hilo : M10 Grosor del панел де ajuste : 0.8-3мм / 0.03' '- 0.12' '; Tamaño del orificio де ajuste : 14 14mm x / 0.55' 'x 0.55' '(L * W) Tamaño вкупно : 16.5 x 16 x 12 mm / 0.65' 'x 0.63' 'x 0.47' '(L * W * T).

Детали

Свеж

Избор на клиенти