.

.

New
X-DREE 15pcs М12 Јаглероден Челик Заробеништво Кафез Орев Сребрен Тон за Серверот Полица Кабинет(Tono де plata де ла tuerca де ла jaula cautiva де acero де carbono 15pcs М12 став gabinete де servidor

X-DREE 15pcs М12 Јаглероден Челик Заробеништво Кафез Орев Сребрен Тон за Серверот Полица Кабинет(Tono де plata

DEN 381.60

Стока
Достапно.

Име на производ : Кафез Орев; Пакет Содржина : 15pcs x Кафез Орев.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Јаглероден Челик; Крај : Цинк Позлатен; Тежина : 215g.Тема Кол. : М12. Одговара Панел Дебелина : 0.8-4mm / 0.03"-0.16"; Одговара Дупка Големина : 15 x 15mm / 0.59" x 0.59" (L*W)(Grosor del панел де ajuste : 0.8-4mm / 0.03' '- 0.16' '; Tamaño del orificio де ajuste : 15 x 15mm / 0.59' 'x 0.59' '(L * W).Вкупната Големина : 21 x 19 x 18mm / 0.83" x 0.75" x 0.71" (L*W*T)(Tamaño вкупно : 21 x 19 x 18 mm / 0.83' 'x 0.75' 'x 0.71' '(L * W * T). 15pcs М12 Јаглероден Челик Заробеништво Кафез Орев Сребрен Тон за Серверот Полица Cabinet Carbon Челик, конструиран со Цинк Позлатен заврши обезбедува одлична отпорност на корозија и antirust способност за долг животен век.Плоштад кафез орев наменета за полици и кабинети со квадратни дупки.Специјални алатки се бара да се стави на орев во дупка.Монтажа вашиот квалитет rack mountable опрема во серверот решетката или кабинет.Пред-вежба 15mm x 15mm дупка, се вклопува 0.8 mm-4mm дебелина на панел.Карактеристики М12 внатрешна плоштадот орев.Опис на Spanish Tono де plata де ла tuerca де ла jaula cautiva де acero де carbono 15pcs М12 став gabinete де servidor Nombre del producto : Tuerca де jaula; Contenido del paquete : 15 piezas x Tuerca де jaula Color директорот : Tono plateado; Материјал : Acero ал carbono; Acabado : Zincado; Peso : 215 g Diámetro del hilo : M12 Grosor del панел де ajuste : 0.8-4mm / 0.03' '- 0.16' '; Tamaño del orificio де ajuste : 15 x 15mm / 0.59' 'x 0.59' '(L * W) Tamaño вкупно : 21 x 19 x 18 mm / 0.83' 'x 0.75' 'x 0.71' '(L * W * T).

Детали

Свеж

Избор на клиенти