.

.

New
X-DREE 20pcs М5 Јаглероден Челик Заробеништво Кафез Орев Месинг Ѕвонење за Серверот Полица Кабинет(Tono де cobre amarillo де ла tuerca де ла jaula cautiva del acero де carbono де 20pcs М5 para el gabinete del est

X-DREE 20pcs М5 Јаглероден Челик Заробеништво Кафез Орев Месинг Ѕвонење за Серверот Полица Кабинет(Tono де cobre

DEN 223.20

Стока
Достапно.

Име на производ : Кафез Орев; Пакет Содржина : 20pcs x Кафез Орев.Главната Боја : Месинг Тон; Материјал : Јаглероден Челик; Тежина : 77g; Крај : Цинк Позлатен.Тема Кол. : M5. Одговара Дупка Големина : 9.5 x 9.5 mm / 0.37" x 0.37" (L*W); Одговара Панел Дебелина : 0.8-2,5 mm / 0.03"-0.1"(Tamaño del orificio де ajuste : 9.5 x 9.5 mm / 0.37' 'x 0.37' '(L * W); Grosor del панел де ajuste : 0.8-2,5 mm / 0.03' '- 0.1' '.Вкупната Големина : 13 x 12.5 x 9mm / 0.51" x 0.49" x 0.35" (L*W*T)(Tamaño вкупно : 13 x 12.5 x 9 mm / 0.51' 'x 0.49' 'x 0.35' '(L * W * T). 20pcs М5 Јаглероден Челик Заробеништво Кафез Орев Месинг Ѕвонење за Серверот Полица Cabinet Carbon Челик, конструиран со Цинк Позлатен заврши обезбедува одлична отпорност на корозија и antirust способност за долг животен век.Плоштад кафез орев наменета за полици и кабинети со квадратни дупки.Монтажа вашиот квалитет rack mountable опрема во серверот решетката или кабинет.Специјални алатки се бара да се стави на орев во дупка.Пред-вежба 9.5 mm x 9.5 mm дупка, се вклопува 0.8 mm-2,5 mm дебелина на панел.Карактеристики М5 внатрешна плоштадот орев.Опис на Spanish Tono де cobre amarillo де ла tuerca де ла jaula cautiva del acero де carbono де 20pcs М5 para el gabinete del estante del servidor Nombre del producto : Tuerca де jaula; Contenido del paquete : 20pcs x Tuerca де jaula Color директорот : tono де latón; Материјал : acero ал carbono; Peso : 77 g; Acabado : Zincado'Diámetro del hilo : M5 Tamaño del orificio де ajuste : 9.5 x 9.5 mm / 0.37' 'x 0.37' '(L * W); Grosor del панел де ajuste : 0.8-2,5 mm / 0.03' '- 0.1' 'Tamaño вкупно : 13 x 12.5 x 9 mm / 0.51' 'x 0.49' 'x 0.35' '(L * W * T).

Детали

Свеж

Избор на клиенти