.

.

New
Montessori Кујна Кула - Дете Кујна Чекор Столче со Прилагодливи Стои Платформа - рачно изработени Дрвени Чекор Столче за Години до Возраст 11

Montessori Кујна Кула - Дете Кујна Чекор Столче со Прилагодливи Стои Платформа - рачно изработени Дрвени Чекор

DEN 3359.76

Стока
Достапно.

Тоа е доста тешко да се грижи за вашето дете и да готви вечера во исто време.✅ПОМОГНЕ и да НАУЧАТ - Изградена од страна на Montessori принцип чекор столче им овозможува на Вашите деца да Научат, да им Помогне и да се развие!. ✅БАЊА ПОМОШНИК - Кула прави потребните хигиенски активности како четкање на забите и миењето раце забава, пријатно авантура.Откако цел е означен како предаден, ќе исплата на следење на број ЦАРИНСКИ ДАВАЧКИ -ЗАБЕЛЕШКА, бидејќи тоа е мебел и има голема големина на кутија, и тешки тежина на пакет можеби ќе треба да се плати царина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти