.

.

New
KLB Спорт 31 Прилагодливи Тренингот Аеробик Stepper во Фитнес & Вежбање

KLB Спорт 31 Прилагодливи Тренингот Аеробик Stepper во Фитнес & Вежбање

DEN 839.52

Стока
Достапно.

Пакетот Вклучува : 1 x Stepper (со 4 risers) + 4 дополнителни гумени нозе од KLB Спорт.Клучни Карактеристики на Производот : -Одлично за тренингот часови и редовно за домашна употреба, може да работат насекаде во вашиот дом, канцеларија или однесете со вас за вашите пријатели' дома!-Прилагодливи височини : 4" 6" 8"-Тоа ќе ви помогне да работат на вашиот координација како да го подобрите вашиот кардиоваскуларниот фитнес.Тоа ќе ви помогне да добиете најмногу ефективни резултати сакате.Пакетот Вклучува : 1 x Stepper (со 4 risers) + 4 дополнителни гумени нозе + 1 x Бесплатна Обука Настава.Тоа може да се користи за да се концентрира на вашата hamstrings со наизменични lunges и, исто така, да ви помогне да ја зајакнете вашата градите и грбот со pushups.Висина е прилагодлив од 4", 6", и 8".Шок апсорпција, не-стап, не се лизга површина.Прилагодливи височини : 4" 6" 8".Безбедна, шок апсорпција, не-стап, не се лизга површина може да се обезбеди да се вежба лесно и безбедно.Безбедна, не се лизга површина може да се обезбеди да се вежба лесно и безбедно.Погодно да се продавница, stepper со подвижните risers се сигурни да ги делите вашите килограми и да го добиете совршена фигура. Тоа е, исто така, добиени CE, ГШ, ASTM и CPSIA сертификати за производите кои ги произведуваат.Тоа е затоа многу ценет во различни пазари низ светот со цел да се подобрат физичките, психолошките здравје и фитнес страст за луѓето од целиот свет.Одлично за тренингот часови и редовно за домашна употреба, може да работат насекаде во вашиот дом, канцеларија или однесете со вас за вашите пријатели' дом!.Чекор е широко се користи аеробик кондиција систем, совршен за почетниците и напредните спортисти бараат да работат од дома.-Пакетот Вклучува : 1 x Stepper (со 4 risers) + 4 дополнителни гумени нозе Features Performing кореографија и движења на покачен платформа да се вежба вашата горниот и долниот дел од телото и кардиоваскуларниот систем.За Stepper Овој чекор системот се состои од не-лизгање платформа со поддршка блокови кои може да се прилагоди на висина од 4 до 8 инчи во зависност од интензитетот на тренингот.За KLB Спорт за Покривање на широк спектар, вклучувајќи го и слободното време и спортски стока, играчки, градинарски мебел, дома конзумирање на производи итн, KLB Спорт има поставено својата цел како "производство на иновативни, креативни и високиот квалитет на производите; им обезбеди на клиентите со повеќето задоволителна услуга" од неговото основање во годината на 1988 година.

Детали

Свеж

Избор на клиенти