.

.

New
amscan Прстен во Нова Година Партија Чаши (50 Парче), 9 оз, Multicolor

amscan Прстен во Нова Година Партија Чаши (50 Парче), 9 оз, Multicolor

DEN 597.84

Стока
Достапно.

Со задебелени букви, шарени дизајн и "Среќна Нова Година" порака сет против бела позадина.Направени од хартија. 50 во пакет.Може да се одржи до 9 Унци на течност.Имате најкул Нова година партија на блок со Прстен во Новата Година Чаши!Со жив и шарени акценти, овие чаши се забавуваат и празнична прилог на вашиот пијалок станица.

Детали

Свеж

Избор на клиенти