.

.

New
Божиќ Хартиените Чаши за Еднократна употреба (Пакување од 12) 16 оз Со Капаци - Божиќ Топло Какао Партија Материјали, Топло Чоколадо Бар Од 4E е Новина

Божиќ Хартиените Чаши за Еднократна употреба (Пакување од 12) 16 оз Со Капаци - Божиќ Топло Какао Партија Материјали,

DEN 575.76

Стока
Достапно.

16 оз Изолирани расположливиот Чаши Со Капаци.Здрав.Одлично за Топло какао, Кафе, чај, Топло Чоколадо бар, Божиќ Партија Резерви. 4 различни празнична стилови ќе добие 3 на секој дизајн.Божиќ за еднократна употреба чаши се направени од високо квалитетна дебела хартија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти