.

.

New
Williamly 250ml Бебе Шишиња со Вода со Слама, Преносни Бебе Хранење Првенство, Обука Чаша со Рачки за Деца Деца, Еко-Пријателски & Трајни (3 Бои)

Williamly 250ml Бебе Шишиња со Вода со Слама, Преносни Бебе Хранење Првенство, Обука Чаша со Рачки за Деца Деца,

DEN 2136.00

Стока
Достапно.

Високо-Квалитетна и Безбедна : Направен од високо-квалитетни материјали, тоа е безбедно и безопасно да бебиња.Специјално Дизајниран за Деца : 360 степени пиење гравитација топката е специјално дизајниран за разбирање на децата.Спречува Протекување што се : слама дизајн спречува протекување и гушење, и не излегуваат во јавноста кога се наопаку.Лесно да се носат : Под течење-доказ дизајн, капа може да ја спречи истекување.Мал и лесен шише.Тркалезната и Мазна Устата : На заоблени првенство spout е дизајниран со спирала процесот за построги конекција.Боја : Сина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти