.

.

New
Цевка Оркестарот 3/4 x 6 Malleable Леано Железо Цевка, Пред се Намали, Индустриски Челик Сива Одговара на Стандард Три Квартал Инчен Црна Навој за Цевки Брадавиците и Фити?

Цевка Оркестарот 3/4 x 6 Malleable Леано Железо Цевка, Пред се Намали, Индустриски Челик Сива Одговара на Стандард

DEN 1351.20

Стока
Достапно.

Се изгради DIY steampunk светилки, селски полиците, антички бар украси, farmhouse и ретро тематските мебел.Направи изјава со шармот на индустриски инспириран décor или да додадете некои гроздобер карактер на обичен соба.Акции така ќе имаат конектори за рака кога ќе им треба.Компатибилен со навој црна цевка и брадавиците, па ќе може да ја заврши својата создавање кавга слободни.Убавицата и ѕверот.За ваша погодност, ние се вклучени сеопфатна лист детали неколку чистење и справување методи.Изберете ја вашата спецификации и да ги прилагодите на тешки полици за книги, табели и лебдат полиците.ВИСОК КВАЛИТЕТ, ИЗДРЖЛИВ ИНДУСТРИСКИ ЦЕВКИ, ФИТИНЗИ.Боја на цевка за да одговара на било каков проект за совршено координирани décor.Ќе знаете Цевка Décor делови и прибор кога ќе ги одржи.Ги исполнува ASME и ASTM стандарди.ОСЛОБОДЕТЕ ја ВАШАТА КРЕАТИВНОСТ и донесе на гроздобер индустриски стил во вашиот дом, канцеларија, гаража, работилница или било внатрешен простор со Цевка Décor.Дополнителни парчиња и додатоци кои се достапни за вашите сопствени тела проекти и expansions.Ова е вистински индустриски цевки за вашата декорација и дизајн или оригиналниот употреба на водовод во апликациите на гас, нафта и воздухот.3/4 ИНЧИ X 6 ИНЧИ ЦРНА ЦЕВКА 8 PACK : Дизајн амбициозни проекти за вашата спална соба, купатило, кујна, den, трпезарија, без да се грижиш за работи надвор од парчиња.Изберете од нашите голем избор на елементи, брадавиците и конектори за да создаде една од еден вид, обичај мебел ограничен само од вашата имагинација.Се создаде селски полици, куки, облека полици, крпа барови, табела нозе, завеса прачки и шик обичај мебел кои ќе ги импресионира вашите гости.Сила и стил.Multipack количество дава голема вредност и се осигурува да не снема во средината на проектот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти