.

.

New
ЦЕВКА DÉCOR 3/4 во. x 24 во. Поцинкуван Челик Цевки, Пре-Сече, за DIY Мебел и Градење на Редовни Водоводни системи и Апликации, 4 Пакет

ЦЕВКА DÉCOR 3/4 во. x 24 во. Поцинкуван Челик Цевки, Пре-Сече, за DIY Мебел и Градење на Редовни Водоводни системи

DEN 1093.44

Стока
Достапно.

ГОЛЕМ ИЗБОР НА ЦЕВКИ И ФИТИНЗИ : Цевка Décor нуди голем избор на поцинкуван malleable железо челик цевководни фитинзи и да се создаде еден на еден вид, обичај мебел, ограничен само од вашата имагинација.Нашите поцинкуван фитинзи се автентични malleable железо и нашите цевка е вистински распоред 40 црна челик, натопена во топла цинк бања.Ќе знаете Цевка Décor делови и прибор кога ќе ги одржи.1 за провира, димензија и цевка спецификации.Со пораст од дома декорирање ТВ и DIY математичките програми, Цевки Décor е начин да ја покажат својата креативност при креирање на функционален и визуелно привлечен парчиња кои траат.Одлично за продажба на мало shelving и гардероби.ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ : Сите наши поцинкуван цевка е во согласност со ASATM A-153, ASTM A53, A-773 и ANSI Б1.Нашите multipack количина е голема вредност и се осигурува да не снема во средината на проектот.Тоа може да биде направена во изненадувачки број на изглед и естетика : steampunk осветлување, индустриски, фабрика, на француски земја farmhouse, гроздобер, ретро, санација, DIY прилагодено, изложени греење и ладење и вода цевки.Акции така ќе имаат конектори за рака кога ќе им треба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти