.

.

New
1x4 Индустриски Цевки, Дома TZH 10 Парчиња Железо Цевка, Тешки Пре-Сече Челични Цевки, Навој Метална Цевка Брадавица за Индустриски Гроздобер Стил DIY Проект/Мебел/Shelving Д

1x4 Индустриски Цевки, Дома TZH 10 Парчиња Железо Цевка, Тешки Пре-Сече Челични Цевки, Навој Метална Цевка Брадавица

DEN 551.76

Стока
Достапно.

Ултра-Трајни Квалитет со 100% тестирано : При изборот на мебел цевка фитинг за вашиот дом, Дом TZH цевки и фитинзи се начин да се оди.Нашите трајни сиво железо цевка е 100% тестирано и заштитено право во фабриката.Дома TZH распоред 40 челични цевки за висок квалитет блиску залак и нема да се изгубат по долго време користење.Нашите Цевка Фитинзи може да се докаже функционална & домот во текот на годините.Широка Примена : Нашата цевка дојде во 10 пакети за гроздобер мебел, DIY проект и полица виси декорација апликации во вашиот дом.Може да се користи за да се направи цевка мебел, цевки облека полици, цевки shelving, цевки табела нозе, индустриски оркестарот, итн.Изградени со исклучително издржлив материјал, нашите навој леано железо цевка работат одлично без да се жртвува функционалност.Без DIY Тежина : Овие цевки се навој, едноставно поврзете женски навој цевка монтирање на конекторот, може лесно да се изгради било облик на рамка и рокот за DIY мебел, како ви се допаѓа.Не се потребни никакви завртки.Вашите Лични DIY Стил : едноставен и индустриски дизајн надополнува традиционалните и современите оркестарот.Поради својата индустриска malleable железо материјал и селски дизајн, тоа ќе ви донесе вашиот дом или продавница на Лофт Ретро Индустриски шарм.Дома TZH лактот декорација во комбинација со малку креативност може да оди долго начин да се ажурира на тоалетот без да се прекрши на ѕид. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние нудиме 90 дена безусловна наплата или услуга за замена ако има било какви квалитетни прашања.Контактирајте со нас во секое време и ние ќе ви даде задоволувачки одговор.Само да се земе шанса на нашиот кат прирабница и ние и ветуваме дека нема да биде разочаран.

Детали

Свеж

Избор на клиенти