.

.

New
GeilSpace 6 Pack 3/4 × 4 Пре-Сече Црна Метална Цевка, Индустриски Челик Одговара на Стандард Три Четвртини Инчен Црна Навој за Цевки и Приклучоци - Гроздобер DIY Индустриски Shel

GeilSpace 6 Pack 3/4 × 4 Пре-Сече Црна Метална Цевка, Индустриски Челик Одговара на Стандард Три Четвртини Инчен

DEN 407.76

Стока
Достапно.

ГОЛЕМИНА - 3/4" Челични Цевки, 4 Инчи (10.2 cm) долги, сет од 6. ЛЕСНИ цевки, се користат за ДОМА ДЕКОР.Компатибилен со NPT 3/4" фитинзи.ЗАБЕЛЕШКА - Овие цевки се НАСЛИКАНИ ЦРНА, ако заштитна боја на двата краја прави цевки тешко да завртка во фитинзи, ве молиме да го отстраните црна боја. (Користете нож за да се намали заедно нишка) цевката НЕ работи со цевка стеги.О.Г.на овие цевки е помала од NPT 3/4" цевки. (К. Г. на овие цевки : беа 25,5 mm; К. Г. на стандардот цевки : 26.7 мм.).МАТЕРИЈАЛ материјали и теми изградена од цврсти метали; за Разлика од повеќето други производи со сива гледа и мазна површина, површина на овие производ серија е чиста и НАСЛИКАНИ црна, која обезбедува подобро корисничко искуство и да гледа.Нашиот производ е површината е рѓа-доказ кога заштитна боја слој е непроменети.КАКО ДА се КОРИСТИ - Ослободете ја Вашата Креативност и да се донесе шик, индустриски стил во вашиот дом, канцеларија,гаража, работилница или било кој друг простор со Geil Space фитинзи и цевки; изберете од нашиот голем избор на стандард, уникатни и иновативни фитинзи и цевки за да креирате сопствени мебел ограничен само од вашата имагинација.ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ - ве Молиме најдете повеќе приклучоци и цевки од нашата продавница, ние нудиме најпознатите широк спектар на фитинзи и цевки за да се задоволат СИТЕ ваши потреби.Исто така можете да најдете стандард NPT 1/2", 3/4" и 1" Тешки-Должност Цевки во нашата продавница.Geil Space метални цевки и фитинзи се вашиот најдобар избор за да ви помогне да ги добиете сите од вашите DIY проекти направено.Нашите производи ќе овозможи индустриски оркестарот изглед со висок квалитет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти