.

.

New
Baluue 4pcs Тест Цевка Полици 6 Дупки Лабораториски Тест Цевка Рек Носителот Пластични Центрифуга Цевка Решетката за Лабораториски Лабораториски Експеримент

Baluue 4pcs Тест Цевка Полици 6 Дупки Лабораториски Тест Цевка Рек Носителот Пластични Центрифуга Цевка Решетката

DEN 352.80

Стока
Достапно.

Исто така се одлични за задржување на gumballs, третира, бонбони, пенкала и други мали нешта.Погоден за користење во научни истражувања, индустриски и рударски претпријатија и колеџи и други лаборатории.Издржливи и мала тежина, лесно да се носат и продавница, нема да заземаат премногу простор.Доаѓа со убава количина дупки, совршен за одржување на соодветните тест цевки.направени од издржлив и безбедно пластични материјали со одлична текстура и издржливост.Опис Направен од високо - квалитет пластичен материјал, не е лесно да се носат и, може да ви послужи долго време.Може да се употребуваат, како и.Совршен за лабораторија, обезбедуваат практична на цевката содржината и удобен вметнување и отстранување на цевки.Исто така погоден за чување на мали нешта.Карактеристики - Боја : Транспарентна - Материјал : Пластика - Size : 16 X8. 5 X5 CM - направени од издржлив и безбедно пластични материјали со одлична текстура и издржливост.- Доаѓа со убава количина дупки, совршен за одржување на соодветните тест цевки.- Исто така се одлични за задржување на gumballs, третира, бонбони, пенкала и други мали нешта.- Погоден за користење во научни истражувања, индустриски и рударски претпријатија и колеџи и други лаборатории.- Издржливи и мала тежина, лесно да се носат и продавница, освои' t заземаат премногу простор.Пакет Вклучувајќи 4 x Тест Цевка Полици.

Детали

Свеж

Избор на клиенти