.

.

New
Пластични Тест Цевки Носителот, Научни Експерименти Цевка Стојат Цевки Садовите за Складирање Тест Цевка Решетката за Лабораториска Опрема

Пластични Тест Цевки Носителот, Научни Експерименти Цевка Стојат Цевки Садовите за Складирање Тест Цевка Решетката

DEN 1636.80

Стока
Достапно.

Издржливи и долг животен век, лесен за чистење.Издржливи и долг животен век, лесен за чистење.Направени од високо квалитетни пластични, мала тежина и монтажни. 60 дупки тест цевка решетката може да има 60 цевки со дијаметар помал од 16mm.Лесно да се размонтираат и да ја инсталирате, удобен за носење.Опис : Ако сте научник или доктор кој редовно тестови течност, ќе мора да знаат што тоа е како да чукнам во текот на еден тест цевка.Оваа решетката е многу корисно за правење на повеќе тестови одеднаш, без одлевање, а исто така е одлична за сушење на тест цевки по чистење, како што се пропустливи дупки на дното.Оваа објектите е економски и простор за заштеда на решетката за вас.Карактеристики : Направен од високо квалитетни пластични, мала тежина и монтажни. 60 дупки тест цевка решетката може да има 60 цевки со дијаметар помал од 16mm.Лесно да се размонтираат и да ја инсталирате, удобен за носење.Три-ниво дизајн овозможува удобен вметнување и отстранување на цевки.Издржливи и долг животен век, лесен за чистење.Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Бела Големина : 25 x 10.6 x 6.5 см / 9.84 x 4.17 x 2.55" Дупка Големина : 1.6 x 1.6 см / 0.62 x 0.62" Тежина : 175g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Цевка Рек Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Детали

Свеж

Избор на клиенти