.

.

New
Heathrow Научно - HEA232461 HD232461 Челик Епоксидна-Обложена 8-Добро Жица Полици за 50мл Цевки, Сина

Heathrow Научно - HEA232461 HD232461 Челик Епоксидна-Обложена 8-Добро Жица Полици за 50мл Цевки, Сина

DEN 744.24

Стока
Достапно.

Овие хемиски отпорни.Епоксидна-обложена челик жица полици имаат дупчиња на дното за подобро дренажа и ракувањето.Идеален за конусна центрифуга цевки но може да се користи за да се одржи други видови и големини на цевки.50 m L решетката има 30мм дупки.Мерки 147mm должина од 80mm ширина од 89mm висина.Овие хемиски отпорни, епоксидни-обложена челик жица полици имаат дупчиња на дното за подобро дренажа и ракувањето.Идеален за конусна центрифуга цевки но може да се користи за да се одржи други видови и големини на цевки.50 m L решетката има 30 mm дупки.Autoclavable.Мерки 147mm должина од 80mm ширина од 89mm висина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти