.

.

New
WGGTX Тест Цевка Рек Стојат Пластични Тест Цевка Заградата Стои Багажник за 16mm Тест Цевки 50 Дупка Позиции Тест Цевка Носителот Лабораторија Инструмент Сина Лаборато?

WGGTX Тест Цевка Рек Стојат Пластични Тест Цевка Заградата Стои Багажник за 16mm Тест Цевки 50 Дупка Позиции

DEN 2001.60

Стока
Достапно.

Едноставна структура, многу е лесно да се соберат.Овој тест цевка решетката е направен од пластика и други материјали и има едноставен дизајн.Отстранлив, лесно за чување, лесно да се инсталира.Три - слој тест цевка решетката може да се одржи 50 тест цевки; погоден за 16mm широк тест цевки; идеален за многу апликации од лабораторија за тестирање на храна и пијалаци услуги.Издржлив и лесен за употреба.Исклучителен дизајн за да се задоволат најразлични потреби.Име на производ : тест цевка рек Производ материјал : пластика, итн.Производ во боја : сина Број на дупки : 50 дупки поле на примена : погоден за вметнување тест цевки, итн.Пакувањето на производот : 1 x тест цевка rackprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата на објектот внимателно пред да го купат.2. Освен за тест цевка рек прикажани во производот фотографии, нема други објекти се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.6. Вашето користење на споделување на датотеки и повратни информации се многу добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Детали

Свеж

Избор на клиенти