.

.

New
Heathrow Научни HS24312B Колче Цевка Багажник, 96 Бунари, Полипропилен, од 10 до 13 мм, Сина (Пакување од 2)

Heathrow Научни HS24312B Колче Цевка Багажник, 96 Бунари, Полипропилен, од 10 до 13 мм, Сина (Пакување од 2)

DEN 602.64

Стока
Достапно.

Autoclavable, fiberglass-засилен полипропилен полици се идеални за клупата работа или складирање на тест цевки.Пространа колче дизајн овозможува лесно гледање на цевка содржина.Во склопот користи како сушење решетката за стакло плочи или наопаку цевки.Вклучува врежана индексирање, ребрести костец, и дренажа дупки.Штипки остане исправен дури и по повтори autoclaving.Боја : Сина Fiberglass-засилен полипропилен полици се идеални за клупата работа или цевка за складирање.Изработени од полипропилен.Пространа колче дизајн овозможува лесно гледање на цевка содржина.Се користи како сушење решетката за стакло плочи или наопаку цевки.Штипки остане исправен дури и по повтори autoclaving.Врежана индексирање, ребрести костец, и дренажа дупки.Autoclavable.

Детали

Свеж

Избор на клиенти