.

.

New
BUDDE 3 Среќен ноќта на Вештерките Маса Декорации, Тиква Табела Centerpieces Boo Знак Дрвени Бонбони Ден за ноќта на Вештерките Партија Вечера Кафе на Маса Topper Ниво Фах Декор

BUDDE 3 Среќен ноќта на Вештерките Маса Декорации, Тиква Табела Centerpieces Boo Знак Дрвени Бонбони Ден за

DEN 359.76

Стока
Достапно.

Димензии : Среќен ноќта на Вештерките табела centerpieces големина : 7.87 х 4.72 инчен; Boo знак големина : 7.87 х 4.72 инчен; Лекување или Трик големина : 7.87 х 4.72 инчен; ве Молиме проверете дали големината пред да купувате.Ноќта на вештерките табела врвот украси вклучува 3 дизајни : 1. Тиква писмо знак со ноќта на Вештерките бонбони, бонбони трска, вештерки, тенџере табела centerpieces; 2. Лекување или трик со пајажина, пајаци, вештерки, духови; 3. Boo табела topper дизајниран со тиква смешно скелет.Симпатична ноќта на Вештерките декорација апликација : погоден како симпатична табела centerpieces за ноќта на Вештерките партија, или стави на ноќта на Вештерките маса декорации на канцеларија биро, контра, или да ги испратите на пријателите, ќерка и син, како тиква подарок.Материјал : тие се изработени од дрво, трајни дрвени база за да се поправи на ноќта на Вештерките табела topper; Топло напомена : слот на дрвена основа може да се малку тесни за одредување на topper цврсто, само да им помогнам на дрвени тиква topper во слотот.Атрактивни скелет дрвена декорација : нашата ноќта на Вештерките партија табела topper е издржлив и стилски; Тоа дефинитивно ќе се фати на вниманието на вашите гости и да се координираат со твоите темата ноќта на Вештерките партија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти