.

.

New
Bisogoon 6Pack Catnip Играчки за Внатрешна Мачки Catnip Топки за Мачки Третира Јастиви Catnip Топки Природни Lollipop Kitty Третира за Мачиња Мачки Играчка Интерактивни Играчка Третира

Bisogoon 6Pack Catnip Играчки за Внатрешна Мачки Catnip Топки за Мачки Третира Јастиви Catnip Топки Природни

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Вкусни lickable catnip топката играчка lollipop е направен од "catnip" и "сребрена лоза".Catnip компресирани топката близалки имаат ослободување од стрес, нервоза и досада.catnip топки за мачки јастиви catnip многу корисно за адаптација на нови средини и засолништа.Silvervine е гранки и лисја на kiwifrut,Тоа може да предизвика мачки да има реакции, како што се тркала, водење и назад, се борат, ' рчењето, итн.Ова е нормално и ќе се врати во нормала во рок од 30 минути.Погоден за мачка играчки за внатрешна мачки.catnip играчки содржи Nepetalactone, што го прави мачки неодолива.Тоа им помага да го намалите стресот и да се третираат нервоза.Мачки' реакции на catnip вклучуваат : тркалање на земјата среќно, meowing, триење на catnip со нивната глава, итн.Тоа може да го стимулира мачка гастроинтестиналниот мотилитет, а со тоа да им помогне на мачка да ја протера коса топки во желудникот.овие мачка catnip топката играчки им помогне на вашиот мачиња протера воздухот од цревата, кои може да се намали нивната непријатност.Вашата мачка може да ја задржи својата уста чиста и здрава со џвакање на овие компресирани catnip топката играчки, одржување на орална чисти и здрави,многу погодна kitty третира за мачиња.Ќе добиете 6 catnip близалки.Некои мачки не се заинтересирани во catnip играчки или мирис, ако вашата мачка не е заинтересирани,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници е-маил, Ние ќе ги реши вашите цел за тебе.Име : Catnip lollipop.Производ материјал : catnip, silvervine, масло за јадење лепак.Карактеристики на производот : Близалки се направени од catnip и matata стапчиња, кои можат да им помогне на мачки го намалите стресот, дробење на забите, чистење на забите, и се игра.Применливи предмети : мачки (не е препорачливо да се игра со бремени мачки.) Како да се јадат : За млади мачки еднаш неделно, еднаш по 1 стап.Возрасни мачки 3 пати неделно,еднаш по 1 стап.

Детали

Свеж

Избор на клиенти