.

.

New
НА МИМИ Долго Кадифен Catnip Играчка Глувци Форма Мачка Борци Квичат Играчка Светла Боја Мачка Кадифен Играчки-3 во 1 Сет

НА МИМИ Долго Кадифен Catnip Играчка Глувци Форма Мачка Борци Квичат Играчка Светла Боја Мачка Кадифен Играчки-3

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Направени на кадифен материјал, не штети на мачки.Мирисот на catnip во внатрешноста може да ги привлече мачките лесно, да ги направи љубов оваа играчка.Секогаш да се игра оваа играчка да им помогне на мачки чистење на забите.Може да се направи јасно се слуша кога тоа е гмечи, да обезбеди повеќе забава за мачки и помогне да ги убие досадно време. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање гарантира ова брзо ќе стане вашиот омилен без ризик купување.Многу луѓе купуваат 2 или 3 од овие за уживање на сите своите миленици.ПОБРЗАЈТЕ И да се КУПИ СЕГА, а ова е многу популарен производ е во парк.Ова го прави одличен подарок за роденден, Божиќ, други одмор или пријателите, семејството и колегите.Спецификации : Димензии : 8cm/3.15"*8cm/3.15"*5cm/1.97" Тип : Catnip играчка Количина : 3 Еез Боја : Црвена, Жолта, Виолетова Материјал : Кадифен+Catnip Функција : Направен од кадифен материјал, не штети на мачки.На catnip во внатрешноста може да ги привлече мачките лесно.Секогаш да се игра оваа играчка да им помогне на мачки чистење на забите.

Детали

Size:
8cm/3.15*8cm/3.15*5cm/1.97
Type:
Catnip toy
Quantity:
3 Pcs
Color:
Red, Yellow, Purple
Material:
Plush+Catnip
Feature:
Made of plush material, no harms to cats. The catnip inside can attract cats easily. Always play this toy can help cats cleaning their teeth
Свеж

Избор на клиенти