.

.

New
Flopping Риба Мачка Играчка Интерактивни Мачка Риба Играчка Движат Мачка Kicker Играчка со Catnip & Бел, се Елиминира Анксиозност, Вежбање, Забава Мачка Играчки за Внатрешна ?

Flopping Риба Мачка Играчка Интерактивни Мачка Риба Играчка Движат Мачка Kicker Играчка со Catnip & Бел, се

DEN 215.76

Стока
Достапно.

【Интерактивна забава Мачка Риба Играчки】Со притискање на airbag во вашата рака, играчка риба ќе апостолки, wiggles како вистинска риба е надвор од водата.На Flopping Риба Мачка Играчка е неверојатен начин за нашите мачки за ослободување на енергија!Направи изведба повеќе пријатно со симулација на нивните риба ловечки инстинкти!. 【Ја олеснува Вашата Мачка Стрес】 Исто како и човекот, нашиот мачки, исто така, треба да се намали стресот!На Флопи Риба Мачка Играчка помага со кои преку обезбедување интерактивни играчка во нивниот екосистем и да се запали своите Ловечки инстинкт дека никогаш не си оди.Овој Паметен Играчка е дизајниран да се задржи вашата Мачка Љубопитни, Игрива и Забава. 【Catnip Играчки】Исполнет со catnip, давање на catnip играчка за вашето домашно милениче е одличен начин да се поттикне физичка активност која може да биде од корист да мачка здравје.Дури и некои слабите, мрзливи мачки, најверојатно, ќе пролет во акција кога под влијание на catnip. 【Квалитет Направени】Изработени од памук и кратки кадифен, тоа е мека и ќе не направи штета на мачки' шепи.Совршен за гризе, џвакање и удирање.Постојат никакви хемикалии или било штетни материи во внатрешноста. 【Зошто да Изберете Ни】за Разлика од поголемиот дел на електрични flopping риба мачка играчки на пазарот, Нашата играчка бара рачна контрола, но се зголемува на интеракција помеѓу нас и мачка.Постои никаква бучава, никакви сензорот неуспех или на електричната енергија, итн., па како подобро да гарантираат дека секое купување.Flopping Риба Мачка Играчка - Најдобар Подарок за Вашите Мачки На Флопи Риба Мачка Играчка не само што изгледа како вистинска риба, но исто така може да flips и апостолки како вистинска риба, како и.Покрај тоа, исполнет со catnip, причините за излив на енергетската дејност во повеќето мачки, и олеснување на вашиот писе на депресија и стрес.Материјал : Кадифен + ПП Боја : како фотографија Риба Големина : 24cm*10см*4cm Вкупна Должина : 128.4 cm Интерактивни Флопи Мачка Риба Играчка Реални Риба Симулација Ублажува Мачка Ниво на Стрес, се Стимулира повеќе Изведба Catnip Вклучени Пакет се Вклучуваат : 1 x Интерактивни Мачка Играчка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти