.

.

New
Од Областа Бркаат Коноп Мачка Опашка Catnip Играчка

Од Областа Бркаат Коноп Мачка Опашка Catnip Играчка

DEN 1195.20

Стока
Достапно.

Произведено во САД.Исполнет со органски catnip, валеријан корен и buckwheat трупот.Biodegradable.Сите Природен коноп ткаенина.Силна, Безбедно и Издржливи.Исполнет со моќен органски catnip, потера коноп мачка опашка е сигурно да се донесе многу забава за да вашата мачка.Види него се тркалаат по грбот и вежбање на должината со бркаат коноп мачка опашка.Достапен во 6 избрани боја.

Детали

Свеж

Избор на клиенти