.

.

New
Skylety 12 Парчиња Компресирани Catnip Топката Играчки Мачка Интерактивни Catnip Топки Catnip Мачка Играчки Catnip Џвакање Топки Мачка Kicker Играчки за Мачки Мачиња

Skylety 12 Парчиња Компресирани Catnip Топката Играчки Мачка Интерактивни Catnip Топки Catnip Мачка Играчки

DEN 1600.80

Стока
Достапно.

Safe материјал : компресира catnip топката играчки се направени од catnip, polygonum, glutinous ориз и растителни влакна, кои се нетоксичен, безбеден за вашите мачки да се џвака; Со мастика за овие компресирани catnip топката играчка, вашите мачки може да ги мијат забите, да го освежите нивната уста, одржувањето на орална clealiness и здравје.Омилена ужина : на catnip е омилен оброк за мачки и топката е мачката е омилена играчка; Со комбинирање на catnip и топката, вашата мачка ќе покаже голем интерес во catnip џвакање топката; Тоа е убав избор за мачка голманите.Направи вашите мачки се релаксираат : на catnip мачка играчки може да им помогне на вашите мачки ослободување од вознемиреност и напнатост, што ги прави да се опуштите и да се смири, Кога вашите мачки прво контакт со catnip, вашите мачки можеби одговори excitedly, ве молиме да не грижете се.Да се зголеми износот на вежби : на catnip џвакање топката лесно може да се разбуди вашата мачка вниманието, и да ги направи скок, се собори, и да ја стартувате, кој може да им помогне да се зголеми износот на вежбање, држејќи ги останете здрави.Ќе добиете : пакетот содржи 12 парчиња зелена компресирани catnip топката играчки, од кои секоја мерки за 3 cm/ 1.18 инч во дијаметар, погодна за вашите мачки да се џвака и да игра.Се компресирани цврсто : На catnip топката е компресирана цврсто, така што нема потреба да се грижите за компримиран catnip топката играчка ќе се разбегуваат за време на мачката играње.Комуницирате со вашите мачки : Можете да ги користите catnip џвакање топката за да комуницирате со вашите мачки, која помага да се задржи интимни односи помеѓу вас и вашите мачки.Карактеристики : Материјал : catnip, polygonum, glutinous ориз и растителни fiber Size : 3 cm/ 1.18 инчен во diameter Color : green Package вклучува : 12 x Компресирани catnip топката toys Warm забелешка : мачки можеби реагираат excitedly кога тие најпрво контактирајте со catbip, ве молиме да не грижете се.Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти