.

.

New
Овална Hoosier Кабинет Месинг Latch и Фати | Античкиот Кабинет, Гроздобер Шкафот оков за Мебел | KC-6

Овална Hoosier Кабинет Месинг Latch и Фати | Античкиот Кабинет, Гроздобер Шкафот оков за Мебел | KC-6

DEN 478.80

Стока
Достапно.

УПОТРЕБА : Десната или Левата Рака Овална latch Форумот фати : 3/8"; Пред монтирање со завртки.ПАКЕТОТ содржи (1) еден latch, рамна и форумот фаќа со завртки.Сместување : 1" x 2"Рамна и форумот фати : 3/8"Лево или Десно Hand These latch со фати се голема функционална единица да послужи како сигурен fastener The уред е многу добар за refurbishing или давање на поновите изгледа да се постари furniture Our брави се најубаво направена и наменета, тие ќе ви даде свеж изглед да се врати антички кабинети, larder или провизии врати и други гроздобер мебел околу house They може да се користи на постари Hoosier cabinets Also, овие брави ќе совршено се комбинираат со модерен мебел.Овој хардвер има мазни линии и детали и ќе совршен за да го завршите вашето project Easy инсталација и издржливост.

Детали

Свеж

Избор на клиенти