.

.

New
Обичен Hoosier Месинг Latch и Фати | Античкиот Кабинет, Гроздобер Шкафот, Стари Биро Репродукција Хардвер | KC-2

Обичен Hoosier Месинг Latch и Фати | Античкиот Кабинет, Гроздобер Шкафот, Стари Биро Репродукција Хардвер |

DEN 478.80

Стока
Достапно.

УПОТРЕБА : Левата или Десната Страна latch Рамна и форумот фати : 3/8"; Пред монтирање со завртки.ПАКЕТОТ содржи (1) еден latch, рамна и форумот фаќа и завртки.Сместување : 1-1/8" x 2-1/4"Рамна и форумот фати : 3/8"Лево или Десно Hand These latch со фати се голема функционална единица да послужи како сигурен fastener The уред е многу добар за refurbishing или давање на поновите изгледа да се постари furniture Our Hoosier стил брави се најубаво направена и наменета, тие ќе ви даде свеж изглед да се врати антички кабинети, larder или провизии врати и други гроздобер мебел околу house Also, овие брави ќе совршено се комбинираат со модерен мебел.Овој хардвер има мазни линии и детали и ќе совршен за да го завршите вашето project Easy инсталација и издржливост.

Детали

Свеж

Избор на клиенти