.

.

New
SUPERFINDINGS 15sets Накит Кутија Хардвер Комплет Вклучува Антички Бронза и Железо Заклучување Фати Clasps Накит Кутија Latch Hasp Заклучување Clasps и Алуминиумски Кабинет Фиока Зад

SUPERFINDINGS 15sets Накит Кутија Хардвер Комплет Вклучува Антички Бронза и Железо Заклучување Фати Clasps Накит

DEN 261.60

Стока
Достапно.

Дизајн : Антички Цинк Легура Кабинет Фиока Задник Шарки Конектори : 36.5x23x3mm, Дупка : 2,5 мм, со Завртки : 4x8mm, Pin : 2mm.Пакетот вклучува : Totaly за 15sets latch hasp заклучување clasps и цинк легура кабинет фиока задник шарки конектори со замена на зглоб завртки, доволно количество може да се вклопи во вашиот различни барања.Широко апликација : Одлична за гроздобер дрвена кутија, дрвена кутија, кутија за накит, подароци кутија за вино кутија, свадба кутија за карти, сувенири кутија , лента со алатки, дрвен мебел , фиока, кабинет, градите, итн.Specifications Material : Alloy Color : Антички Bronze Quantity : 15sets Size : Железо Заклучување Фати Clasps : 65x37x9.5mm, Дупка : 2,5 mm, 5sets Zinc Легура Кабинет Фиока Задник Шарки Конектори : 36.5x23x3mm, Дупка : 2,5 мм, со Завртки : 4x8mm, Pin : 2mm, 10sets Plastic Мушка Контејнери : 11.8x7.2x3.5cm, 1pc.Note Please овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.Мали предмети вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца да избегнете голтање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти