.

.

New
Biofreeze Професионални Болка Roll-On, 3 мл. Шише, Зелена, Пакет од 3 & Болка Печ, Голем, 5 Фластери

Biofreeze Професионални Болка Roll-On, 3 мл. Шише, Зелена, Пакет од 3 & Болка Печ, Голем, 5 Фластери

DEN 2376.00

Стока
Достапно.

#1 Клинички Препорачува : Доверени од страна на фармацевти, физички терапевти, chiropractors, масажа терапевти, podiatrists, и атлетски тренери.Biofreeze Професионални е уникатен ладење ментол формула е оптимизиран за професионална употреба на пациенти со болка во мускулите, backaches, болки во зглобовите, и артритис.Тоа продира брзо да се обезбеди олеснување на делови од телото, како што се грбот, вратот, рамото, колената, рака, зглобовите, лактите, нога, и глуждот. 3 мл.се тркалаат на понуди hands-free пациентот апликација преку масажа ролери топката и е TSA-одобрени, што го прави погоден за патување и on-the-go.Достапни во различни големини и видови апликација за да ги задоволат вашите потреби за во-клиника за третман и да се испрати дома со пациентите за континуирана болка помеѓу посетите. #1 Клинички Препорачува : Доверени од страна на фармацевти, физички терапевти, chiropractors, масажа терапевти, podiatrists, и атлетски тренери.Уникатен систем за ладење ментол формула е поддржан од страна на науката и истражувањето-докажано да се достави брзо дејствување, долготрајни и длабоки манифестира со болка за болка во мускулите, backaches, болки во зглобовите, и артритис.Доверени од страна на некои од најдобрите светски спортисти и спортски тренери.Доаѓа со 1 кутија на 5 поединечно завиткани закрпи (5.5" x 3.94" - 14 см х 10 см), кои се направени од еластична ткаенина за супериорни перформанси и удобност.

Детали

Свеж

Избор на клиенти