.

.

New
Capzasin HP Артритис, Болка, Creme - 1.5 oz (ПАКУВАЊЕ ОД 3)

Capzasin HP Артритис, Болка, Creme - 1.5 oz (ПАКУВАЊЕ ОД 3)

DEN 625.68

Стока
Достапно.

Лекарот Препорачува. #1 Фармацевт Препорачува.Длабоко Продира.Мирис За Слободни.Висока Потентност.Capzasin производи содржат прочистена капсаицинот, природна состојка која е мирис за слободни и продира длабоко за ублажување на болка од артритис и е #1 Фармацевт Препорачува тематски аналгетик.* Состојка, капсаицинот, е толку ефикасен што лекарите препорачуваат оваа состојка повеќе од сите други тематски аналгетик состојки во комбинација.

Детали

Свеж

Избор на клиенти