.

.

New
Nikou Шиење Кука Bobbin, Индустриски Шиење Ротирачки Кука Bobbin Случај Да Се Шие На Машина Додатоци

Nikou Шиење Кука Bobbin, Индустриски Шиење Ротирачки Кука Bobbin Случај Да Се Шие На Машина Додатоци

DEN 1536.00

Стока
Достапно.

Карактеристики : Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитетни материјали, not1and отпорност на корозија, не е лесно да се деформира, издржливи.1 грешки : На bobbin ќе престане да се врти побрзо, thereby1ing на bobbin нишка од разрешница или заплитане кога шиење ope1ion престанува и почнува.Општа цел : Овој bobbin bobbin случај е стандарден капацитет bobbin случај погоден за многу индустриски машини за шиење.Ефикасна : Високо-брзински автоматски тема сечење е многу ефикасен и удобен.Практична настава : Едноставен и практичен дизајн, лесно да се замени и употреба.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Модел : DSH2-Б(П) EN Апликација : компјутерски модел на машина, компјутер синхрони машина, обичните синхрони машина Пакет Листа : 1 x Шиење Кука Bobbin Случај.

Детали

Свеж

Избор на клиенти