.

.

New
25 Компјутери Bobbin Машина за Шиење Bobbins Мултифункционален Пластични Пурпурна Везови Bobbin за Машина за Шиење

25 Компјутери Bobbin Машина за Шиење Bobbins Мултифункционален Пластични Пурпурна Везови Bobbin за Машина за

DEN 592.80

Стока
Достапно.

【25 Pcs】Постојат 25 парчиња на машина за шиење bobbins во пакет, што е доволно за да се задоволат дневните шиење потреби, да ги користите за долго време. 【Премиум Пластични Материјали】Овие транспарентни bobbins се направени од пластика, трајни и практично, на bobbin е мазен и нема да scrape низа. 【Лесно да се Инсталира】Лесен за инсталација и лесен за користење, на машина за шиење гајтанот поддржува исклучителна изработка, кои може да се користат во професионални шиење. 【Лесно да се Работи】Совршен за секој само почетна надвор со вез компјутер или машина за шиење, работата е многу едноставна. 【Парична казна Изработка】Оваа гајтанот е произведен во согласност со строга контрола на квалитетот стандарди и е подобрена за зголемување на издржливост.Спецификација : Предмет Тип : Машина за Шиење Bobbins Материјал : Пластични Спецификација : 25 Парчиња Функција : Шиење Погоден За : Baifu Машина за Шиење Пакет Листата : 25 x Машина за Шиење Bobbins 1 x Складирање Кутија.

Детали

Item Type:
Sewing Machine Bobbins
Material:
Plastic
Specification:
25 Pieces
Function:
Sewing
Suitable For:
Baifu Sewing Machine
Package List:
25 x Sewing Machine Bobbins :
1 x Storage Box :
Свеж

Избор на клиенти