.

.

New
Убаво Облека Загрева Вест, Електрично Загревани Јакна USB Загрева Вест за Мажите и Жените, Пријатна Топлина Јакна Температура за Тело Warmers

Убаво Облека Загрева Вест, Електрично Загревани Јакна USB Загрева Вест за Мажите и Жените, Пријатна Топлина

DEN 1138.32

Стока
Достапно.

Жените менструалниот период мора да се ослободат dysmenorrhea, да имате бавно енергија во тие денови, даде вашата девојка најдобар подарок.Ве молиме проверете ги детални дел од производот пред купување.Ако било друго прашање, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за решение, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ★【Брза Испорака】10-15 дена !Напомена : производ големина е премногу мал, се препорачува да се земе една или две големини поголеми.Најдобар подарок за родители и големиот старец.Материјал : Полиестер.Големината е означен како Азиските големина. ★ ЗДРАВСТВЕНА ЗАШТИТА : Лесна и мека рака чувство направи да се чувствуваат поудобно. ★ ЛЕСНИ& МОДЕН ДИЗАЈН : Оваа Греење Вест направен од лесен Јаглерод влакна, машина и рака мие.Рака Мие Само. Враќање на виталноста : тоа дава подлабоко прилагодување на физиолошките функции и враќање на виталноста. 【Карактеристики】 1.Таму може да биде благо боја разлика поради различни монитори.Патент затворање.Можете да ја слој оваа унисекс usb загрева вест над сорти на врвот за да додадете контакт на стил за префинет изглед. ★ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПРИЛИКИ : Загрева вест е совршен за активности на отворено.1 А, со што се овозможува брз мазна топлина( ПРЕНОСЛИВ АПАРАТ МОЌ БАНКА ТРЕБА ДА СЕ КУПИ ОДДЕЛНО).Удобно и мазна на допир, топлина да траат цела зима без најголемиот дел од тешки грб.Сушење во употреба. ★ КОМПАТИБИЛЕН USB НАПОЈУВА : USB приклучокот е компатибилен со најмногу енергија банки на пазарот, со излез на 5 V/2.Боја : A03-сива | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Сезона : Зима Материјал : Полиестер Ракав : Вест Стил : Мода Шема : Цврсти Декорација : Патент Повод : Случајни Она што ќе добиете : 1 PC Греење Вест 【Забелешка】 Перење мерки на претпазливост : нормален рака мие, машина за миење, кога линијата е затворена за заклучување е добро.Полнење мерки на претпазливост : 5 V не-индуктивни напонски (користите вашиот полнење на богатство, за полнење на подобро топлина ефект), заштеда на енергија и заштита на животната средина,Поврзете се на полнење богатство, притиснете и задржете го прекинувачот за 3 секунди за да се наплатат и топлина. Загрева телото и циркулацијата на крвта : Се загрева на човечкото тело, троши вишокот на топлина, зголемува крвниот кислород и менливоста.

Детали

Свеж

Избор на клиенти