.

.

New
Пора вакуум Blackhead Смена Вакуум Пора Почиста Вшмукување Лице Длабоко Чистење на Носот Дијамант Dermabrasion Отстрани Pimple Машина за Нега на Кожата Алатка Blackhead вакуум

Пора вакуум Blackhead Смена Вакуум Пора Почиста Вшмукување Лице Длабоко Чистење на Носот Дијамант Dermabrasion

DEN 982.32

Стока
Достапно.

На blackhead отстранување алатка може да ви помогне лесно да се отстрани blackheads, whiteheads, акни и мозолчиња на брадата, образите и носот.Пред и по секоја употреба, ве молиме да ги избрише сите алатки со алкохол.Професионални electroplated игли и нерѓосувачки челик слој нема да предизвика осетливост на проблеми, може да биде безбедно sterilized за спречување корозија, и се погодни за сите типови на кожа.Оваа blackhead смена има не се лизга се справи со дизајн, кој може да ви помогне во подобра контрола на притисок и се добие цврст стисок за време на употреба, и да се избегне оштетување на кожата.На ергономски рачни дизајн е удобен за носење и можат да се користат дома или во текот на патувањето.Тоа е добар избор за пријатели и роднини.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти