.

.

New
Јагода Blackhead Смена, Пора Вакуум Електрични Blackhead Вакуум Екстрактор Clean Tool - Пора Extracotr Убавина Уред со 5 Сонди за Blackhead Смена Вакуум Вшмукување Чистење,Розова

Јагода Blackhead Смена, Пора Вакуум Електрични Blackhead Вакуум Екстрактор Clean Tool - Пора Extracotr Убавина

DEN 191.76

Стока
Достапно.

Изберете различни професионални вшмукување глави за да се адаптира на различни видови на лицето области.Долго притиснете за да го исклучите тоа веднаш.4 Muiti-функционална Вшмукување Сонди,Може да ги задоволи потребите на различни skin Specification Product Димензии : 4.Се обезбеди да се чувствуваат сигурни при користење на нашите убавина производ.Избегнувајте чувствителни области на вашата кожа. ★ МУЛТИ-ФУНКЦИЈА СОНДА ГЛАВИ : Обезбеди 5 професионални вшмукување глави може да длабоко се чистат порите, Во прилог на телото доаѓа со главата, постојат 4 видови на глави.Ова електрична кожата почиста blackhead екстракција алатка поседува безжична дизајн.Отстрани blackheads, мртвите клетки на кожата, нечистотија, масло и намалување на фини линии, се повлече и затегнете порите. ★ БЕЗБЕДНО И ЕФИКАСНО ЕЛЕКТРИЧНИ EXTRACTOR:Изработени од еко-пријателски АБС материјал.★ ЕЛЕКТРИЧНИ BLACKHEAD СМЕНА:Тоа има повеќе моќни вшмукување и подлабоко чистење на вашата кожа,три вшмукување е опремен за да ја прилагодите погоден за повеќе типови на кожа. (Ве молиме имајте во предвид : не остане на еден ве молиме долго време за да се спречи од виолетови или црвено и кожата).Со USB полнење кабел, едно време полнење може да ги поддржи супериорен времето на мирување. ★ 100% ЗАДОВОЛСТВА :Ние да преземе целосна одговорност за нашите производи и клиентите незадоволство.Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење.Секоја неисправност или недостатоци, само се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во решавањето на проблемот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти