.

.

New
Акни Игла во Собата,SUNSENT Нерѓосувачки Челик Comedo Extractor Blemish Removers за Нега на Кожата Алатка 4/8pcs

Акни Игла во Собата,SUNSENT Нерѓосувачки Челик Comedo Extractor Blemish Removers за Нега на Кожата Алатка 4/8pcs

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Овие различни алатки може да помогне да се отстранат blackheads, акни и разни флеки, го задржи вашето лице го чисти и мазни без црвенило или лузна.Изработени од нерѓосувачки челик, има анти- ' рѓа и анти-корозија ефект и е издржлив.Против пролизгување се справува ви помогнат подобро да го контролирате притисокот за време на употреба, обезбедување на секој чекор може да се направи со извонредна контрола и прецизност да се избегне оштетување на кожата.Го користите овој производ за да ги отстраните акните, акни и сл., оставајќи вашата кожа далеку од инфекција.Лесен и лесно да се носат.Боја : #02.

Детали

Свеж

Избор на клиенти