.

.

New
Blackhead Смена Пора Вакуум,Upgrated Вода Циклус на Чистење на Лицето на Носот Црни Главата Отстранување,Електрични USB Полнење Акни Comedone Whitehead Extractor Алатки Со 6 Вшмукување Гл

Blackhead Смена Пора Вакуум,Upgrated Вода Циклус на Чистење на Лицето на Носот Црни Главата Отстранување,Електрични

DEN 959.76

Стока
Достапно.

Производи кои дојдоа пред беа "сува" вакуум balckhead removers кој носи изобилство на непријатност.Складирање торба×1, производ прирачник×1.Можете да изберете соодветна еден да се исчисти.ќе забележите вашето лице станува да порите построги,посветла и неспокојот наскоро.Тоа доаѓа со 3 мека силициум и 3 транспарентен тешко вшмукување глави.Ова е вистински мора да се има во однос на вшмукување чистење на апаратот.Користете 5 дел вода 1 дел убавина лосион, astringent, суштината лосион, крем комбинација да се донесе за менаџирање и tightest на кожата, додека употреба на нашите производи. [АКВА-КОМОРИ ЗА МАКСИМАЛНА ЧИСТОТА] Овој blackhead смена е дизајниран да имаат аква-комори со што чиста вода за пиење е натоварена во една комора и во текот на користење. Големина на глави цел.Кога ќе се меша водата со козметички лосиони, нашата машина промовира кожи навлегувањето на истата.Мал Круг Глава - погоден за агол на окото (canthus), совет на вашиот нос, агол на устата и други деликатни региони на вашето лице.

Детали

Свеж

Избор на клиенти