.

.

New
New York Yankees Игра-се Користи База vs. New York Mets на август 29, 2020 - Првата База - MLB Игра се Користат Бази

New York Yankees Игра-се Користи База vs. New York Mets на август 29, 2020 - Првата База - MLB Игра се Користат

DEN 11999.76

Стока
Достапно.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; MLB Игра се Користат Бази.Оваа игра-се користи првата база, бил користен од страна на New York Yankees на август 29, 2020 vs. New York Mets.Тоа беше добиена под покровителство на главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Њујорк Mets сувенири.

Детали

Свеж

Избор на клиенти