.

.

New
New York Yankees Игра-се Користи База наспроти Тампа Беј Зраци на септември 2, 2020 - Трета База - MLB Игра се Користат Бази

New York Yankees Игра-се Користи База наспроти Тампа Беј Зраци на септември 2, 2020 - Трета База - MLB Игра

DEN 11999.76

Стока
Достапно.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; MLB Игра се Користат Бази.Оваа игра-се користи од трети основа беше користен од страна на New York Yankees на септември 2, 2020 и Тампа Беј Зраци.Тоа беше добиена под покровителство на главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Тампа Беј Зраци сувенири.

Детали

Свеж

Избор на клиенти