.

.

New
RDSJ АА-PBTN6QB Лаптоп со Батерија за Samsung NP900X5N NT900X5N-X78L NP900X5N-X01US 900X5N Серија Лаптоп 11.5 V 66Wh

RDSJ АА-PBTN6QB Лаптоп со Батерија за Samsung NP900X5N NT900X5N-X78L NP900X5N-X01US 900X5N Серија Лаптоп 11.5

DEN 3119.76

Стока
Достапно.

Батерија тип : Li-ion; Напон : 11.5 V; Капацитет : 66 Wh.Компатибилни Модели : Samsung NP900 X5 N NT900 X5 N-X78 L NP900 X5 N-X01 US NP900 X5 N-L01 US NP900 X5 N-K03 900 X5 N Серија.Го замени Дел Броеви : АА-PBTN6 QB PBTN6 QB AAPBTN6 QB. 100% Нов од Производителот.До 500 надополнување на циклуси во текот на животниот век на батеријата.Конкретната операција време ќе зависи од тоа колку електрична енергија се бара од страна на вашиот уред и како го користите.За првата употреба, ве молиме празнење на батеријата за 5%(за да не 0%) и потоа наполнете 95%, а циклус 3-4 пати.Батерија Тип : Li-ion; Напон : 11.5 V; Капацитет : 66 Wh; Боја : Бела Компатибилен Машина Модели : Samsung NP900 X5 N NT900 X5 N-X78 L NP900 X5 N-X01 US 900 X5 N Серија Компатибилен Дел Броеви : АА-PBTN6 QB Забелешка : ве Молиме проверете дали оваа батерија е компатибилен со вашиот компјутер пред купување.Ако не сте сигурни за тоа, ве молиме контактирајте со нас!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти