.

.

New
HXPK IX270-M Лаптоп со Батерија за Itronix GoBook XR-1 IX270 IX270-010 GD8000 GD8200 Серија Лаптоп 11.1 V 7200mAh / 79Wh 23+050395+01 23+050395+02

HXPK IX270-M Лаптоп со Батерија за Itronix GoBook XR-1 IX270 IX270-010 GD8000 GD8200 Серија Лаптоп 11.1 V 7200mAh

DEN 3119.76

Стока
Достапно.

Батерија Тип : Li-ion Батерија Состојба : Brand New.Напон : 11.1 V ; Капацитет : 7200m Ah / 79 Wh.Замена на Дел Број : IX270-M 23+050395+01 23+050395+02. Замена За Лаптоп : За Itronix GD8000,За Itronix Go Book XR-1, За Itronix Go Book XR-1 IX270, За Itronix IX270-010, За Itronix Hummer Go Book XR-1 IX270. Гаранција : Една Година Гаранција!.Напон : 14.8 V Капацитет : 46 Wh Батерија Тип : Li-ion Батерија Состојба : Brand New Компатибилен Дел Броеви : IX270-M 23+050395+01 23+050395+02 Компатибилен Машина Модели : За Itronix GD8000 За Itronix GD8200 За Itronix Go Book XR-1 За Itronix Go Book XR-1 IX270 За Itronix IX270-010 За Itronix Hummer Go Book XR-1 IX270.

Детали

Свеж

Избор на клиенти