.

.

New
АА-PBUN4NP 15.2 V 57Wh Лаптоп Батеријата Компатибилен со Samsung NP940Z5J NP940Z5L NP940Z5L-X01US NP940Z5L-X03US NP940Z5L-S03US Серија BA43-00374A

АА-PBUN4NP 15.2 V 57Wh Лаптоп Батеријата Компатибилен со Samsung NP940Z5J NP940Z5L NP940Z5L-X01US NP940Z5L-X03US

DEN 866.40

Стока
Достапно.

Батерија тип : Li-ion; Напон : 15.2 V; Капацитет : 57 Wh.Компатибилни Модели : Samsung NP940 Z5 J NP940 Z5 L NP940 Z5 L-X01 US NP940 Z5 L-X03 US NP940 Z5 L-S03 US Серија.Го замени Дел Броеви : АА-PBUN4 NP BA43-00374 A 4 ICP6/60/80. 100% Нов од Производителот.До 500 надополнување на циклуси во текот на животниот век на батеријата.Конкретната операција време ќе зависи од тоа колку електрична енергија се бара од страна на вашиот уред и како го користите.За првата употреба, ве молиме празнење на батеријата за 5%(за да не 0%) и потоа наполнете 95%, а циклус 3-4 пати.Батерија Тип : Li-ion; Напон : 15.2 V; Капацитет : 57 Wh; Боја : Црна Компатибилен Машина Модели : Samsung NP940 Z5 L NP940 Z5 L-X01 US Серија Компатибилен Дел Броеви : АА-PBUN4 NP BA43-00374 A 4 ICP6/60/80 Забелешка : ве Молиме проверете дали оваа батерија е компатибилен со вашиот компјутер пред купување.Ако не сте сигурни за тоа, ве молиме контактирајте со нас!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти