.

.

New
CQCQ АА-PBTN6QB Батеријата за Samsung Лаптоп 9 900X5N NP900X5N NP900X5N-X01US NP900X5N-L01US NP900X5N-K03 Серија (11.5 V 66Wh)

CQCQ АА-PBTN6QB Батеријата за Samsung Лаптоп 9 900X5N NP900X5N NP900X5N-X01US NP900X5N-L01US NP900X5N-K03 Серија

DEN 3119.76

Стока
Достапно.

Батерија Тип : Li-Полимер Напон : 11.5 V Капацитет : 66 Wh.Компатибилен Дел Број : АА-PBTN6 QB.Погодни За : 900 X5 N, NP900 X5 N, NP900 X5 N-X01 US, NP900 X5 N-L01 US, NP900 X5 N-K03. Состојбата На Батеријата : 100% Сосема Нов!Одделение А клетки се обезбеди брзо цени и ниска потрошувачка на енергија.Гаранција : 12 Месеци Гаранција,доколку има било какви проблеми, ве Молиме контактирајте со нас, може да биде заменет бесплатно.Ефикасна и Сигурна Одделение На Клетки од FCC / CE / Ro HS Заверена Повеќе Циклуси на Полнење Долготрајни Перформанси опис на Производот : Батерија Тип : Li-полимер Напон : 11.5 V Капацитет : 66 Wh Состојбата на Батеријата : 100% Сосема Нов Компатибилен Дел Броеви : АА-PBTN6 QB Компатибилен Лаптоп/Лаптоп Модели : 900 X5 N, NP900 X5 N, NP900 X5 N-X01 US, NP900 X5 N-L01 US, NP900 X5 N-K03.

Детали

Свеж

Избор на клиенти