.

.

New
Dentsing ИО-BT670ABE 11.34 V 64.64 W/5700mAh Таблета Батеријата Компатибилен со Samsung Galaxy СМ-T670 СМ-T670NZKAXAR СМ-T670NZWAXAR Серија Лаптоп ИО-BT670ABA AA2GB07B AA1G907KS AA1GA02BS AA2GC16BS

Dentsing ИО-BT670ABE 11.34 V 64.64 W/5700mAh Таблета Батеријата Компатибилен со Samsung Galaxy СМ-T670 СМ-T670NZKAXAR

DEN 3119.76

Стока
Достапно.

Модел : ИО-BT670 ABE Боја : Црна.Напон : 11.34 V Капацитет : 64.64 W/5700m Ah.Замена на Дел Број за : ИО-BT670 ABE ИО-BT670 ABA AA2 GB07 B AA1 G907 KS AA1 GA02 BS AA2 GC16 BS AA2 GB23 BS AA2 H305 BS.Компатибилен со Машини Модел : Samsung Galaxy СМ-T670 СМ-T670 NZKAXAR СМ-T670 NZWAXAR Серија Лаптоп.Пакетот вклучува : 1 X ИО-BT670 ABE батерија, упатство за ракување.Пред купување, ве молиме да го отворите задниот поклопец на лаптоп за да се потврди батеријата модел и капацитет.Спецификација : Модел : ИО-BT670 ABE Боја : Црна Напон : 11.34 V Капацитет : 64.64 W/5700m Ah Батерија Тип : Li-ion Батерија Состојба : Brand New Гаранција : 12 Месеци.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку продавачот е по-продажбата на услугата, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Замена на Дел Број : ИО-BT670 ABE ИО-BT670 ABA AA2 GB07 B AA1 G907 KS AA1 GA02 BS AA2 GC16 BS AA2 GB23 BS AA2 H305 BS Компатибилен со Машини Модел : Samsung Galaxy СМ-T670 Серија Таблет Samsung Galaxy СМ-T670 NZKAXAR Серија Таблет Samsung Galaxy СМ-T670 NZWAXAR Серија Таблет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти