.

.

New
Garmin 010-02342-20 LiveScope Мраз Риболов Пакет LI со ECHOMAP UHD 93sv и Li-Ion Батерија

Garmin 010-02342-20 LiveScope Мраз Риболов Пакет LI со ECHOMAP UHD 93sv и Li-Ion Батерија

DEN 626.40

Стока
Достапно.

Погоди вашиот го ограничи со моќта на Panoptix Livescope, со две sonar режими.Ако тоа е таму, ќе знаеш.Во реално време sonar ви овозможува да видите до 200' во било која насока.Само вежба каде што има риби кога ќе користите Live Scope Напред sonar.Да се внимава на вашиот убодни и она што привлекува со Live Scope Надолу sonar.Сето тоа оди каде и да одите - Сите додатоци се вклопуваат во преносни за носење.Вежба помалку дупки и фати повеќе риба со Live Scope Мраз Риболов Пакет LI, која вклучува ECHOMAP UHD 93sv комбо, Panoptix Live Scope sonar трансдуцерот и лесни литиум батерија.Торба Големина : Екстра Големи (XL).Вклучени трансдуцерот : Panoptix Live Scope Систем.Вклучена батерија : 16.5 Ahr литиум-јонска батерија.Вклучува LVS32-АКО со силиконски кабел.Батерија : 3.4 кг. (тежина); 11.4 часот. (runtime (0°C, 100% осветлување).

Детали

Свеж

Избор на клиенти