.

.

New
Симулација Цвет Коса Додатоци Цвет Самовила Стил Headwear За Девојка

Симулација Цвет Коса Додатоци Цвет Самовила Стил Headwear За Девојка

DEN 560.40

Стока
Достапно.

Пакувањето вклучува : 3. Боја и Стил : Како на сликата покажува.Совршен headwear за вашиот матурска, партија, црквата средби, танц партија, летен пикник, свадба или било кои други посебни соаре.Со исклучителна цвет форма, повеќе слатка и млади дизајн.Лесен и удобен за користење.Погоден за секоја сезона и било боја на косата.Прекрасен headpiece за плажа партија, luau партија или едноставно за dialy коса декорација.Бродови од Хонг Конг.Овој објект е направен од премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.Прекрасна цвет дизајн со удобно текстура ќе се обезбеди нејзината practicability и популарност меѓу нема разлика кај децата и возрасните е headwear користи.Прекрасен подарок за вашите деца или љубовник или себе си.

Детали

Свеж

Избор на клиенти