.

.

New
Жените Кристал Метал Коса Barrette Клип Коса Pin Антички Сребрен IMB2125, Браун

Жените Кристал Метал Коса Barrette Клип Коса Pin Антички Сребрен IMB2125, Браун

DEN 335.76

Стока
Достапно.

Големина : 4.45" x 2.5".Кристал акценти.Клипот боја : антички сребрен.Модерен и издржливи.Силна пролет.Врвен квалитет убава кристал метал коса barrette.Уникатно дизајниран кристал лента.Едноставен, брз допре до било која фризура.Одличен прилог за формални или неформални прилики.Доведе во согласност.Сите предмети, фотографии и дизајни на NYfashion101 исклучиво се продаваат и заштитна марка од страна на NYfashion101, Inc.Сите права се задржани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти