.

.

New
HOTWAVE Еластична Фитнес Бар,Висока Фреквенција на Вибрации на Тренингот Вежби Бар За Замрзнато Рамо физикална Терапија, Вкупно Масти Горење Барови За Аеробик, Јога,П?

HOTWAVE Еластична Фитнес Бар,Висока Фреквенција на Вибрации на Тренингот Вежби Бар За Замрзнато Рамо физикална

DEN 496.56

Стока
Достапно.

【ЕФИКАСНА ОПРЕМА за ВЕЖБАЊЕ】Со висока фреквенција на вибрации,мобилноста се држиме за вежбање повеќе од 99% од мускулните влакна на целото тело.Мускулите можат да вибрираат и до 300 пати во минута,Ефективна стимулација на длабоките мускулите,рака,градите,грбот,стомакот,и целото тело може да се оствари,горат масти и изградба на мускулите брзо. 【ЗА физикална ТЕРАПИЈА】Тоа е многу погодна за физичка терапија, телото сечилото физикална терапија.Тоа е исто така дизајниран за рехабилитација вежби за лекување на rotator ткаенината повреди или повреди рамото.Само 10 min вежба еден ден може да се направи вашето тело се вклопуваат, здрава и beautiful.By примена на повеќе или помалку сила на barbell, можете да го прилагодите нивото на тежина на вежба за да ви одговараат. 【ФИТНЕС РЕФОРМАТОР 】тежината бар направен од високо истрајност fiberglass, со рачка од анти-пропадна човечкото тело инженеринг дизајн, безбедно и удобно спокојство.2 секции во целост,лесно да се соберат и да го носат.Се протега се држиме за жените и мажите да го користите дома,салата,канцеларија,или на патување.Можете да го користите насекаде. 【ПОГОДЕН ЗА СИТЕ FAMILIE MENMBERS】Дома бар е погодна за секој корисник.Тоа може да се ублажат сите видови на хронична болка во средовечни луѓе, им помогне на дебелите луѓе горат масти брзо, помош puerpera да се опорави нивната бројка брзо, и да помогне способноста на луѓето да го остварат ефикасно.Safe рехабилитација опрема. 【СИГУРЕН ИЗБОР】Ако поради некоја причина не сте 100% Задоволни, ве молиме ги споделите со нас и нашата служба за корисници тим ќе ви помогне да се Вратат ИЛИ Наплата.Можете да ги користите за рехабилитација, спортски перформанси обука, фитнес подобрување и лични обука и подобрена функција, држење и балансирана движење, и мускулна дефиниција.

Детали

Свеж

Избор на клиенти