.

.

New
Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух Хелиум Балон Розово Злато Сина, Розова (Ballon Големина : 16, ?

Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух

DEN 1696.80

Стока
Достапно.

Note1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Note2 : Производ големина може да има грешки, ве молиме да се разбере.Лесно да се надува : Можете да го користите хелиум, воздушна пумпа или вода да се надува балон. 【Висок Квалитет Балони 】 : Латекс и Фолија Балони, Не-токсичност и безопасноста; балони се силни и долготрајни, поддршка хелиум или воздух. 【Совршен Декор】 : Погоден за роденден партии, јубилеј, бебе туш и други специјални настани што сакате да ги красат.Пакет се Вклучени : 50pcs*Balloon Specifications : Материјал : алуминиум foil Size : 16 inch Note : 1.Поради рачни мерења на локации, може да има 2-3 cm грешка. 【Лесно се Инсталира】 : Максимум бои со нашите лесно да се DIY банер и Балон, партијата ќе биде украсена во рок од неколку минути.Овој балон автоматски се запечатени, гас автоматски ќе започне печат, овој балон е релативно мала, само пополнување на воздухот, водород или хелиум пополнување не е лета.Остри предмети/нечисти земјата/ изложени на сонце, што може да предизвика топката да бидат оштетени и пукна.Сите Фолија балони и латекс балони може да се плови со хелиум.Тоа е толку едноставен што секој може да го направи тоа.Note3 : Производ печатење, бојата може да бидат различни нијанси,ве молиме да се разбере.

Детали

Свеж

Избор на клиенти